вівторок, 4 грудня 2007 р.

Як поляки „Українську правду” купували

Заходжу вчора в редакцію, а мені кажуть: "Уявляєш, нас продали". Знаючи інколи чорний гумор своїх колег, звичайно, їм не вірю. А сьогодні зранку виявляється, що про це гуде вже весь інтернет, і не тільки.

Перше місце, на якому побачила цю новину – на ЖЖ журналіста "Телекритики". Далі виявляється, про те, що нас от-от куплять написали вже всі, кому не лінь - "Корреспондент", "Сегодня", "Обозреватель”, "Коммерсант"…

Як пише Отар Довженко у своєму ЖЖ, низка видань опублікувала новину про ймовірне придбання польською групою Agora інтернет-видання "Українська правда" з посиланням на інформагентство "Thompson Financial”, яке посилається на польське видання Puls Biznesu.

Те оприлюднило цю новину як версію, вичитавши її на "Телеркитиці" в рубриці "курилка" (спеціальна рубрика для пліток і чуток).

Так, дійсно, вчора мені щось колеги казали про "Телекритику”, а потім до редакції і справді дзвонив журналіст "Коммерсанту”, але Олена Притула від коментарів відмовилась.

А от, власне, що було написано в тій самій злополучній курилці. "Оживилась на рынке интрига вокруг продажи "Украинской правды". Нет-нет, не Коломойскому, хотя он давно об этом мечтает, а польской "Газете выборчей". Весьма проверенный источник в польском посольстве уверял меня за чашкой кофе перед отъездом, что дела именно так и обстоят. Проверила - ответ от поляков поступил двусмысленный, мол: "О новостях "Газеты" первыми должны ее акционеры узнавать, а не читатели "Телекритики". Вот и понимай”.

Отак народжуються чутки. Набралася нахабності і запитала в Олени, що ж відповідати, коли всі казатимуть, що нас поляки купують. "Кажи, що купують, всі, і Коломойський, і Ахметов, і "Газета виборча”. Мільйонів за 50, не менше!”, - розсміялася вона мені у відповідь.

PS: ця інформація не вважається офіційною і не може бути використана журналістами без підтвердження. Це лише Блог:)

Як блоги, ЖЖ і тд допомагають журналістам

1. Історія про вибух у Дніпропетровську. На наступний день майже всі інтернет-видання писали свої повідомлення з посиланням на дніпропетровських блогерів.

"Комсомолка" з посиланням на ЖЖ чоловіка, який жив у будинку

РИА Новости використовували у своїх матеріалах фото з блогу

На форумі дніпропетровського міського порталу прикріпили окрему сторінку.

В інтернеті також відкрився окремий блог, присвячений цій події.

2. Історія про те, як після першого засідання ВР продали светр одного з депутатів БЮТ.

Про це, зокрема, писав ТаблоID, користуючись ЖЖ користувача, який виставив його на аукціон.

Те саме робила, наприклад, "Газета по-киевски" и "Сегодня". Щоправда остання написала про це в інтернеті без посилань на джерело - ЖЖ. Мабуть, щоб конкуренти не знайшли цю інфу:)

понеділок, 3 грудня 2007 р.

На Sotheby's встановлено український рекорд


На найпрестижнішиому аукціоні сучасного мистецтва Sotheby's зафіксовано український рекорд.Картину, написану художником-футуристом Давидом Бурлюком "В церкві"продали за 650 000 доларів.




Цікаво, що стартова ціна склала лише 160 тисяч доларів.Як пише часопис "Музеї України", довкола полотна спостерігався справжній ажіотаж. Адже, живопис початку ХХ століття почав стрімко дорожчати.


На жаль, особу покупця встановити не вдалося... Де буде зберігатися картина, в чиїх руках, в якій країні - невідомо. Давид Бурлюк - з козацького роду. Народився на хуторі Семиротівка. Це Лебединський район Сумщини. Поет і художник, що приніс району світову славу. Хоча, на жаль, як стверджують експерти, в Україні немає жодної його картини...


Цікаво, що картини творця стають рекордсменами продаж найпрестижніших аукціонів і галерей світу.


Хоча багатьох джерелах Бурлюка називають російським радянським художником, українці вважають його за свого.

Hello

Ну блог так блог...